tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

W każdym budynku znajduje się wiele najróżniejszych pokoi o większym lub mniejszym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie budynku zapewnia doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o sklep, przedszkole, urząd czy biuro – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odnalezienie pokoju, który aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są obecnie ogromnie popularne. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest więc bardzo czytelny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]