Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Chcesz zamówić kolczyki na sztyftach? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko użyty do ich wyrobu metal, projekt i ozdobne minerały, ale także typ mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne imprezy, a także te, które bez problemów można nosić na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się na pewno srebrne kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale stylowych kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się niemal tak dobrze, co prawdziwe, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]