Srebrna biżuteria dla dzieci

Zobacz, gdzie kupić biżuterię dla dzieci

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, warto czasem zakupić pociechom własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci kupić?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niezbyt poważnie – kupujmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.