kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej nabywanych przez panie akcesoriów. Pasują na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane i w jakich sklepach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze wzory

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych fasonach. Najbardziej „trendy” są delikatne wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie wytworne. Równie popularne są długie akcesoria, które wspaniale wydłużają szyję. Są okraszone naturalnymi kryształkami albo całkowicie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie czyścić i systematycznie usuwać wszystkie zabrudzenia, żeby zawsze wyglądały perfekcyjnie. Powinno się odkurzać je często suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne specyfiki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych metod pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu środki mocno rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane Polki.