Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Zajrzyj na flobo.io, aby otrzymać informacje o automatycznej księgowości.

Przedsiębiorcy cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]