Nie tylko fitness – o lekcjach tenisa

Oferta nauki tenisa Kraków w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Uprawianie sportu to teraz coraz częstszy sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Modne są szczególnie lekcje tenisa, które znakomicie rozwijają formę oraz poprawiają odporność. Przyjrzyjmy się jakie korzyści przynosi ta dyscyplina sportu.

Jakie efekty dają prywatne lekcje tenisa?

Systematyczne lekcje na korcie przede wszystkim wyrzeźbią mięśnie i zagwarantują usunięcie masy tłuszczowej. Dodatkowym plusem jest poprawa szybkości ciała i ogólnej wydolności organizmu. Należy podkreślić, że rekreacyjne lekcje tenisa skierowane są nie tylko dla osób starszych, ale również dla kilkulatków. Jeśli chcemy naprawdę zarazić pociechę miłością do tenisa, należy zapisać je od najmłodszych lat na odpowiednie zajęcia sportowe. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasze dziecko w okamgnieniu zacznie zwyciężać mniejsze i większe mecze na korcie.

Lekcje tenisa to aktywność dla każdego

Szkoły tenisa odkryją nie tylko małych czempionów kortu. Także dorośli mogą z sukcesami brać udział w treningach. Wystarczy wziąć udział w szkoleniu z instruktorem, który nauczy nas najważniejszych chwytów oraz pokaże jak należy serwować. Utalentowani mistrzowie trenowani są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale talent i nasza indywidualna determinacja. Gdy uczęszczamy na zajęcia amatorsko, skupmy się na endorfinach wydzielających się podczas aktywności fizycznej.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]