Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Wyprawy - w tym miejscu sprawdzisz najkorzystniejszą ofertę

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni bezpieczne i świetnie przygotowane wyprawy kierowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o znacznej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie pragnienia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów i przewodników znających dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]