Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dostawca serwonapędów - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Szerokie użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników prądu stałego, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]