Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Zajrzyj w to miejsce po więcej informacji o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci edytować zdjęcia w programach graficznych, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]