Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Kurs Blender 3D - poznaj pełną ofertę.

Świat rysunku cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki preferując tworzenie swoich prac tylko cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili wielkich nakładów finansowych – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Korzystanie z każdego programu można przyswoić sobie samemu, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i często jest niezmiernie irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie tym, którzy niedawno poznali program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta wskazując elementy, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj zdolnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w branży filmowej, projektowej i gier komputerowych. Poznanie programu Blender 3D daje więc mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści i hobbyści pragnący znaleźć nowe drogi wyrażania siebie bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]