Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty kursu rysunku Kraków!

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]