Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Dowiedz się, gdzie nabyć podpory Peri.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj stosowany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można zalać strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią także stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można je stosować w różnych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także części produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną konstrukcją oraz znakomitą jakością. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wynajęcie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Nasza siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]