Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Producenci okien drewnianych - dowiedz się co mogą Ci zaoferować

Ekologiczne okna drewniane są niebywale wytworne i ponadczasowe. Pasują do każdego obiektu – od starych nieruchomości po współczesne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co decyduje o ich solidności?

Producent okien drewnianych – okna wyprodukowane z drewna krajowego

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ tworzone są przy użyciu najnowszych metod. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a mycie jest szybkie. Okna drewniane wyglądają niezwykle pięknie, posiadają opływowe profile, klasyczne klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna krajowego – na przykład sosny, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Naturalne tworzywa w połączeniu z współczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – wybierz bezproblemowe otwieranie

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno posłuży przez długi czas, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia także piękne drzwi, doskonałe do zabytkowych budynków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy renowacji wnętrz – to materiał naturalny i absolutnie bezpieczny dla środowiska. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, solidne i harmonijne surowce drewniane.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]