Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Więcej szczegółów o cateringu dla firm - zajrzyj tutaj.

Konferencja, ważne negocjacje biznesowe lub warsztaty – każda większa firma niechybnie w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu może pojawić się mnóstwo osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na szkolenie napoje i przekąski

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 8-10 godzin, często także przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają dokładny program prelekcji, między którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których trudno jest spożyć pełny obiad w pobliskiej kafeterii. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o pobrudzenie dłoni i ubrania. Oferta cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to także szansa rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając kupione po drodze w spożywczaku czy też samodzielnie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie gości.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]