Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering na imprezy - kliknij tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Lato obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę przez cały rok w różnych miejscowościach kraju odbywają się benefisy, sympozja albo bankiety. Wszystkie te eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – jakość oprawy eventu jest istotna

Wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik bądź zamówiłeś salę na imprezę? To świetnie! Teraz powinieneś zadbać o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych napojów, przekąsek oraz gorących posiłków. Miej na uwadze, że w czasie istotnych bankietów nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i myśleć, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest ważna – właściwy rozkład stolików, stosowne ozdoby, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia docenią także, jeśli potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy warto korzystać z oferty cateringu na imprezy?

Zaletą zlecenia usługi cateringu eventowego jest bez wątpienia to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje smaczne menu, ale także szczegółowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną przywiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, aby doświadczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset gości. W toku ustalania detali zlecenia doradzi ona, jakie potrawy, zakąski oraz napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]