sala na przyjęcie

Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Gdy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też komunie, „18-tki” czy chrzciny. Kiedy lista gości jest długa, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka czy przyjęcie urodzinowe, w której będą brać udział głównie dorośli, uczestnikom powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony imprezy, w których znaczną część gości będą stanowić młodsze dzieci, a więc chrzty lub komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania podawane zaproszonym również należy dopasować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Zamówienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest stosunkowo proste, jednakże rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście królewskiej atmosferze odbywają się tu komunie, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do 130 osób. Natomiast gdy impreza ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści przeszło 300 gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, poprzez rozstawienie oraz ozdobienie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]