Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking przy Balicach - najnowszą ofertę sprawdzisz na pandaparking.pl.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]