pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każda marka pragnie aktualnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, iż klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, np. w Białymstoku albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług stosują zwykle frazy lokalne, innymi słowy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “cukiernia kraków” albo “wizażystka kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO skierowane są na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od blisko 15 lat. Przez te lata gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]