Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Skorzystaj z umiejętności architekta Kraków.

Pracownia architektoniczna oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie dogląda przebiegu prac, planuje renowację budynku albo proponuje aranżację już gotowych rezydencji, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a zarazem praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Wykonane realizacje obejmują między innymi budynki rekreacyjne, kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze i apartamenty pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może także rozplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]