projektant wnętrz Kraków, projekty wnętrz mieszkań Kraków

Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]