Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Wesele Kraków - w tym miejscu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz kompleksową obsługę

Szukając lokalu na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę dość ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli salę taneczną. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na wesele zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza noclegowa. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli dekoracja stołów, przygotowanie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 osób. Przyjęcie można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez trudu aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]