Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, komu zlecić organizację wesel w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty czy wesela, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i setkę osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a następnie naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – postaw na wykwalifikowanych kucharzy i kelnerów

Organizowanie imprezy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na przygotowanie zaproszeń, dobór wystroju sali, sporządzanie listy gości i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć właściwą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były cudownie udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy były apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również aby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kucharzy, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering weselny – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, ale również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowaną wstępnie listę oferowanych dań głównych, przekąsek i napojów dopasowanych do konwencji wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samemu złożyć menu z proponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować indywidualne zestawy potraw.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]