Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Parking przy lotnisku Balice - sprawdź co może Ci zaoferować.

Najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał ogromną popularność, to komfort, szybkość oraz możliwość przybycia także w najbardziej odległe miasta świata. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, zatem w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić pojazdu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty załogi

Jeśli wybierzemy usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak spadek ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]