serwis iphone warszawa, wymiana baterii iphone, wymiana szybki

Twój iPhone uległ uszkodzeniu? Serwis Apple w Warszawie go naprawi!

Tablety, telefony i komputery są współcześnie niezbędną częścią naszego życia zawodowego, jak i osobistego, tym samym kupując te urządzenia zwykle wybieramy te godne zaufania. Taką sławą szczycą się od dawna urządzenia firmy Apple, które mimo swojej znacznej ceny w zestawieniu z produktami pozostałych marek, z roku na rok zdobywają sobie miliony nowych nabywców. Niemniej jednak nawet sprzęt wysokiej jakości może zostać uszkodzony lub stracić swoje właściwości w rezultacie nieuważnego używania. Ale nie świadczy to o tym, że bezzwłocznie trzeba zamienić go na nowy – warto wszak przynieść go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – fachowcy od wymiany baterii i zalanych telefonów

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, iż te urządzenia działają sprawnie przez lata, jednakże nawet one nie są odporne na zniszczenia, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa codziennie przyjmuje prośby o wymianę szybki przedniej albo tylnej, stłuczonych na skutek upadku urządzenia z wysokości, wymianę baterii, która z czasem traci pojemność czy wymianę innych małych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME lub uszkodzone gniazdo ładowarki. Specjaliści serwisu niosą pomoc także w razie zalania telefonu iPhone czy konieczności odzyskania z niego straconych danych.

Serwis Apple – który wybrać?

Póki telefon jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu wykonamy w autoryzowanych serwisach producenta. Problemy zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, bowiem usunięcie nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie każdego stać. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie zrealizować naprawę telefonów tej marki zarówno nowej, jak i starej generacji, sprzedawanych na przestrzeni zeszłej dekady, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple więc nie możesz smartfona przynieść osobiście do punktu, szukaj fachowców, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Nasza siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555