Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Kliknij tutaj, żeby zamówić catering na dowóz.

Kiedy planujesz ważny event biznesowy czy rodzinny, na który chcesz zaprosić sporą ilość uczestników, na ogół nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując popularne przekąski i napoje w hipermarkecie – ważne wydarzenia zazwyczaj wymagają stosownej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wtedy nie przystoi rozstawić na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasteczek oraz oranżady. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Typy usług cateringowych

Podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj oferują parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzciny, urodziny albo śluby. Oferty te są odpowiednio dobrane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego często różnią się od siebie m.in kosztem i wykazem posiłków dostępnych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić własne oczekiwania, lecz zarazem być również otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera pomoc w organizacji imprez rozmaitego typu to jego praca, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które zadowolą większość naszych gości.

Usługa cateringowa – potrawy przyrządzone przez doświadczonych kucharzy

Organizacja posiłków nawet dla skromnej ilości gości może być ogromnym problemem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy wykonać to samemu. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych kluczowych elementów wydarzenia. Daje to również sposobność podania zaproszonym wyjątkowych posiłków przygotowanych przez zawodowych kucharzy. Wypada jednocześnie podkreślić, iż istotną cechą posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale także ich wygląd na stole. Ponadto firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]