Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Pragniesz poznać więcej informacji o wdrożeniach WooCommerce? Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie masz w ogóle strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – funkcjonalność i możliwość analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma dużo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z stosując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu nabywców. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek podnosi się także funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy między innymi przez PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę danych sprzedaży (opracowanie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – jedynie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zadbają o użycie jedynie niezbędnych, wypróbowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o promocjach oraz nowych produktach lub publikować rozmaite porady i recenzje sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]