Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Chcesz sprawdzić, kto oferuje serwis okien PCV? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na www.serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]