Zalety wykorzystania panoram sferycznych na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Wejdź na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z usług specjalisty.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Zwykle widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale również napotykamy je na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie fotografii wywołuje wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość odwiedzenia nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się z pomocą specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyne co różni je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych jest sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na popularyzację własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają bardzo duże możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pomaga dokładnie poznać dane miejscem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy działalność, która opiera się na odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy lub zachęcić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do wykonania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie w teorii można opracować na własną rękę, jednakże do celów reklamowych opłaca się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości fotografii, które na domiar tego będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]