Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

Dowiedz się więcej o kuchniach na wymiar.

Kuchnie na wymiar i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz zalety, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudu zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, jakie potrzebują błyskawicznie i bez trudu wyposażyć swoją kuchnię. Są jednak na ogół mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie i są w stanie mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nietypowe wnętrze i konkretne wymagania internautów w dużej mierze ograniczają zalety kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na wymiar to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również dobrym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia i idealnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, eleganckich i współczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa bądź okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na wymiar tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasza siedziba:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]