Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Więcej na temat pięknych miejsc w Małopolsce na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, dlatego czasem ciężko odnaleźć się w potopie wiadomości o najciekawszych zabytkach oraz bieżących wydarzeniach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Serwis dla zaintrygowanych atrakcjami w Małopolsce – co tu odkryjesz?

By zaprezentować wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, jak też o ekspozycjach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w witrynie? Podróżnicy organizujący przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie dostrzegą mapę, na której ekspresowo odnajdą schroniska, pensjonaty i hotele, Centra Informacji Turystycznej, jak również zabytki i galerie położone w różnych punktach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski także pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach pojazdów. Co więcej, dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące m.in. piękno miejscowego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz regiony agroturystyczne.

Przydatne rozmówki i katalog ambasad – istotne informacje dla cudzoziemców

Portal visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane i mniejsze południowe miejscowości. Wiadomości dodawane na stronie publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale też w między innymi w języku rosyjskim, słowackim oraz niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Szczególnie wartościowa dla obcokrajowców może być również podstrona Rozmówki, na której poznają kluczowe słówka i sformułowania, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas pobytu w Polsce.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego