Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Zobacz, gdzie zamówić panele dachowe.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od pozostałych pokryć dachowych? Czemu warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek znakomicie łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono entuzjastów. Odporna na uszkodzenia i bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są przywożone na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest niepodatne na rdzę oraz trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem zastosowanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy powleczonej dodatkową powłoką dającą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dostosowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do zminimalizowania wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08