Boks dachowy – poznaj jego zalety

Jeśli chcesz kupić box dachowy, koniecznie wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]