Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Znajdź etykiety na wódkę weselną.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej źródła najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, urodziny lub ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od Państwa Młodych

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec przyjęcia. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o miejscu i dacie ślubu, słowa podziękowania lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych kolorach i wzorach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na bimber – udekoruj domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz nalewki, wina czy soki, a potem dajesz je kolegom lub rodzinie przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Na dodatek butelki można również oznaczać używając różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]