Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Chcesz kupić drukarkę 3D? Wejdź na cadxpert.pl.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D i innych produktów Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nieomal o 90%. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy usług i produktów, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się łatwą obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można ekspresowo wydrukować tożsame prototypy, do czego dąży się najczęściej w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w najrozmaitszych gałęziach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest dokładny i trwały, a w toku procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]