Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Dalsze informacje o kontenerze na gruz.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]