Poznaj propozycje zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto

Jeśli chcesz nabyć kapsułki Nescafe, odwiedź ten adres

Ekspresy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do fantastycznych kompozycji kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca zwolenników kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest przeważnie o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]