Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Jeśli potrzebujesz baniaka na wino, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2MKb2Y6.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal balon do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]