akcesoria do alkoholu

Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś niesłychanie popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale również skłonność do eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań i satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie przygotowują domowe napoje, wybiera wino, piwo, cydr lub nalewki, acz nie brakuje również amatorów tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których napojach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, korków, pojemników czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, a w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże spis koniecznych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z alkoholem wypada odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe możemy przygotować samodzielnie. Dużo lepiej będą jednakże wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wstydu podarować bliskim w charakterze upominku. Szczególny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter przyjęcia.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]