Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Najnowszy asortyment sklepu jeździeckiego online zobaczysz na horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]