Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Więcej o słojach z kranikiem na superbutelki.pl.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]