Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Renault części Kraków, uzyskasz na france-car.com.pl.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]