Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Szukasz profesjonalnego skanera 3D? Wejdź na cadxpert.pl/skanery-3d/.

W ofercie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt od następujących producentów:
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych.

Shining 3D – skanery od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D już od ponad 15-stu lat (od 2004 r.) dostarcza najwyższej klasy urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się innowacyjnym podejściem, jest też autorem licznych patentów – do końca 2015 roku złożyli ich łącznie kilkaset (m.in. na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta mają duże zastosowanie w przemyśle, medycynie, odlewnictwie i wielu innych branżach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do podniesienia jakości, podwyższenia wydajności oraz obniżenia nakładów na produkcję.

Skanery 3D DOF – cechy kolekcji Freedom, Edge i Swing

Wyróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D marki DOF:
– Swing – urządzenia z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (wyglądają jak litera L), prostą obsługą oraz dużą skutecznością i szybkością pomiarów. W ofercie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – wykorzystane w nich aparaty o dużej rozdzielczości gwarantują skany w jakości HD.
– Edge – to linia produktów cechujących się szybkością oraz dokładnością. Aż 6 technik skanowania do wyboru umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dostosowanie możliwości sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji zapewniają wysoką dokładność skanów, a jednocześnie są łatwe w obsłudze oraz wydajne. Możliwy jest skan również powierzchni o trudnym dostępie (jak przykładowo wycisku stomatologicznego), dlatego są stosowane w implantologii i dentystyce.
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najbardziej precyzyjna. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezwykle precyzyjny. Szybka praca, wygodna i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe zalety urządzeń z kolekcji Freedom.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla ortopedów i producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to urządzenie marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym cechuje się ten sprzęt? Nadzwyczajną prędkością pracy – skanowanie trwa maksymalnie 15 sekund. Zastosowanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej umożliwia doskonałe odzwierciedlenie obiektów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane w szczególności do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Jego precyzja w działaniu jest stosowana do skanowania stóp, butów czy wkładek.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Druk 3D i skan 3D nieprzerwanie ewoluują, a każde kolejne usprawnienia skutkują użyciem coraz to bardziej innowacyjnych technik i półproduktów. To wszystko sprawia, iż skanery 3D i ich koszt sukcesywnie obniżają się. Jeszcze nie tak dawno temu był to sprzęt, który kupowały wyłącznie największe korporacje, dziś profesjonalny skaner 3D to wydatek, na który stać nawet nieduże przedsiębiorstwo. W ofercie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są w cenie już od 7 tysięcy złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To niewielkich gabarytów urządzenie o wadze niecałych 3 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – sklep tradycyjny bądź e-sklep?

Czy wygodniej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nielimitowany czas, by odpowiednio przemyśleć wybór sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb, jak również opcja zrobienia ich o każdej godzinie dnia i nocy. Zalety zakupów stacjonarnych? Opcja obejrzenia urządzeń na żywo i konsultacje ze ekspertami. Ale jedno z drugim można połączyć – można wybrać online wstępnie jakiś model, a później umówić się (mailem, telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy) na spotkanie w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to duża inwestycja, w związku z tym warto podjąć decyzję o jego kupnie po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, kompleksową obsługę posprzedażową i wsparcie techniczne.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]