Typy sztucznych rzęs – jakie wybrać?

Dowiedz się, gdzie zamówić przedłużane rzęsy.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. Obecnie nawet panie, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z tworzyw są one wykonane i czy charakteryzują wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – z jedwabiu, a może z włosia norek?

Przedłużane rzęsy to pewny i nieskomplikowany sposób na olśniewające podkreślenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które przyniosą długoterminowe i widowiskowe rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim wypadku wszystko co trzeba zrobić to przylepić cały pasek do powieki górnej tuż nad linią rzęs – efekt jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają z kolei idealnie zagęścić włoski, ale można ich użyć tylko na zewnętrznych częściach oczu. Dostępne na rynku fasony rzęs są produkowane z naturalnych materiałów, takich jak włosie z futra norek syberyjskich, proteiny jedwabiu czy też sterylizowane ludzkie włosy, ale także z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru. Obecnie powodzenie zyskują także rzęsy wegańskie.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Sztuczne muszą być nie za ciężkie, aby nie obciążać powieki i zapewniać wysoki maksymalny komfort, a zarazem proste do nałożenia i bardzo trwałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które bardzo dobrze sprawdzą się na eleganckich bankietach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Nie zapomnij, że do ich aplikacji konieczne są odpowiednie akcesoria – pęseta, jak również hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej. Po zdjęciu sztucznych rzęs, zaleca się również nałożyć na powieki odpowiednią odżywkę, która wzmocni naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]