Zakupy w polskiej hurtowni opakowań szklanych – to się opłaca!

Zapraszamy do hurtowni opakowań szklanych - tu zawsze kupicie to, czego potrzebujecie!

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to równolegle branża, w której świetnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smakowitym, autorskim czy też zdrowym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby produkt dłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w butelki i słoiki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. ocet, smalec kanapkowy czy konfitury, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach na ogół można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób także otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoje i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania soków, piwa czy wina) i słoiczki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoików bądź butelek w hurcie można dodatkowo zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]