Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Tutaj uzyskasz więcej informacji o Tchibo kapsułki

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i powoli zdobywała sobie miliony zwolenników. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – trzeba włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w odpowiednim urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Etiopii i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – również w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikalny, bowiem wytworzyło go mnóstwo przeróżnych elementów, m.in. warunki atmosferyczne, które panowały w roku wzrostu roślin. Łączenie kaw speciality z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zabija ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Etiopii oraz Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno dostrzegalne są aromaty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – niedroga każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w hotelach lub biurach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki – najczęściej mieści się w widełkach 1,10-1,60 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż tożsamy napój podawany w bufetach w biurze bądź w kafeteriach na mieście. Nowoczesny wygląd oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych domach. Dzięki nim zaserwujemy znajomym najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy na co dzień, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]