polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje chętnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może generować szereg utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego nieraz dochodzą również trudności z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas sesji będą przekazane dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339