Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Jeśli chcesz nabyć maseczki wielokrotnego użytku, powinieneś odwiedzić ten adres.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, pod każdym względem zmieniła nasze życie oraz relacje społeczne. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność używania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym ryzykiem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do sklepu czy restauracji, gdzie na ogół napotykamy większą zgrupowanie ludzi, musimy zawsze założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co jednak zrobić, jeżeli z trudem nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w postaci przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają bawełniane maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed zakażeniem patogenami w takim samym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa usta oraz nos, ale jednocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi atutami są wygoda, trwałość oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (do 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 60 rok życia bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co zapewne docenią najmłodsi użytkownicy.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]